Rudolf Adámek

36487. V parku

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 51x28 cm. Signováno vpravo dole R. Adámek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:43:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč