Rudolf Antonín Guba - Karlsbad

Olej na plátně. 54x50 cm. Signováno vlevo dole R. Guba 1934. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1950
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

39751. Karlsbad
Dražba ukončena:29.01.2020 19:24:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč