Rudolf Antonín Guba

39751. Karlsbad

popis: Olej na plátně. 54x50 cm. Signováno vlevo dole R. Guba 1934. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 10 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 400 Kč