Rudolf Antonín Guba

39751. Karlsbad

popis: Olej na plátně. 54x50 cm. Signováno vlevo dole R. Guba 1934. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:24:10

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 17 000 Kč