Olej na plátně. 54x50 cm. Signováno vlevo dole R. Guba 1934. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1884 - 1950 Německý malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.