Rudolf Antonín Guba

39797. U řeky

popis: Olej na kartonu. 50x60 cm. Signováno vlevo dole R. Guba. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:48:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč