Rudolf Antonín Guba - Větrný mlýn

Olej na kartonu. 50x60 cm. Signováno vpravo dole Rud. Guba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1950
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

40194. Větrný mlýn
Dražba ukončena:30.01.2020 22:42:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč