Olej na kartonu, 50x53 cm. Signováno vlevo dole Černý. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1888 - 1923
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze u prof. Schwaigra. Ve své tvorbě se inspiroval krajinou okolí Dubrovníku, tvořil také městská zákoutí a zátiší. Ke konci své tvorby se stal pozdním napodobitelem J. Úprky.