Rudolf Hanych - Dva stromy u cesty na kopci

Olej na plátně, 50x80 cm, signováno vlevo dole R. Hanych, rám, zaskleno.

1906, Svratka - 1994

2689. Dva stromy u cesty na kopci
Dražba ukončena:30.09.2015 19:54:19
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč