Rudolf Hanych - Kytice ve džbánu

Olej na kartonu, 70x50 cm, signováno vlevo dole R. Hanych, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

6877. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:25.01.2017 18:54:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč