Rudolf Hanych - Letní krajina s poli a vesnicemi

Olej na plátně, 41x80 cm, signováno vpravo dole R. Hanych, rám, zaskleno.

1906, Svratka - 1994

2688. Letní krajina s poli a vesnicemi
Dražba ukončena:30.09.2015 19:59:39
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč