Rudolf Hanych - Předjaří v krajině

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x39 cm, signováno vlevo dole R. Hanych, rám.

1906, Svratka - 1994

Pozn.: Rám poškozen.

6628. Předjaří v krajině
Dražba ukončena:01.12.2016 20:05:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč