Rudolf Hanych - Starý strom

Kombinovaná technika, 33 x 47 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole.

85. Starý strom
Dražba ukončena:29.11.2012 21:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč