Rudolf Hanych - Stromy u potoka

Olej na kartonu, 34x50 cm, signováno vpravo dole R. Hanych, rám, zaskleno.

1906, Svratka - 1994

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura špatně čitelná.

6133. Stromy u potoka
Dražba ukončena:27.10.2016 19:52:11
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:8 500 Kč