Rudolf Hanych - Stromy v krajině

Olej na plátně, 65x100 cm, signováno vlevo dole, rám.

1906, Svratka - 1994

Pozn.: Rám silně poškozen.

1709. Stromy v krajině
Dražba ukončena:27.11.2014 19:41:13
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč