Rudolf Hanych - Cesta na Samotín

Olej na plátně, 65x100 cm, signováno vlevo dole R. Hanych, rám.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

10488. Cesta na Samotín
Dražba ukončena:31.05.2017 19:25:19
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč