Rudolf Hanych - Jarní tání

Kombinovaná technika, 29x58 cm. Signováno vpravo dole R. Hanych. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

307630. Jarní tání
Dražba ukončena:20.02.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč