Rudolf Hanych - Jeřáb u cesty

Tempera, 40x80 cm. Signováno vlevo dole R. Hanych. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

53082. Jeřáb u cesty
Dražba ukončena:26.11.2020 22:11:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč