Rudolf Hanych - Kamenitá krajina

Olej na plátně, 28x42 cm. Signováno vlevo dole R. Hanych. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

308203. Kamenitá krajina
Dražba ukončena:06.04.2021 20:20:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč