Rudolf Hanych - Letní den u lesa

Olej na kartonu. 28x48 cm. Signováno vlevo dole R.Hanych. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

38785. Letní den u lesa
Dražba ukončena:11.12.2019 22:58:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč