Rudolf Hanych - Letní krajina

Olej na kartonu, 31x41 cm. Signováno vpravo dole R. Hanych. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

71901. Letní krajina
Dražba ukončena:02.01.2022 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč