Rudolf Hanych - Lovecké zátiší

Olej na kartonu. 65x95 cm. Signováno vpravo dole R. Hanych 42. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

302346. Lovecké zátiší
Dražba ukončena:25.11.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč