Rudolf Hanych

306392. Lovecké zátiší

popis: Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole R. Hanych 35. Nerámováno.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

dražba ukončena: 18.10.2020 20:15:04

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč