Rudolf Hanych

38117. Osamělá borovice

popis: Kombinovaná technika, 14x20 cm. Signováno vpravo dole R. Hanych. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

dražba ukončena: 28.11.2019 19:31:25

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč