Rudolf Hanych - Osamělá borovice

Kombinovaná technika, 14x20 cm. Signováno vpravo dole R. Hanych. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

38117. Osamělá borovice
Dražba ukončena:28.11.2019 19:31:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč