Rudolf Hanych - Podvečer

Olej na překližce, 24x39 cm. Signováno vlevo dole R. Hanych. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

35130. Podvečer
Dražba ukončena:25.09.2019 20:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč