Rudolf Hanych - Stodola na Moravské Svratce

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole R. Hanych. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

35508. Stodola na Moravské Svratce
Dražba ukončena:25.09.2019 23:03:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč