Rudolf Hanych - V údolí

Kombinovaná technika. 34x63cm. Signováno vpravo dole R. Hanych. Paspartováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

40163. V údolí
Dražba ukončena:30.01.2020 21:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč