Rudolf Hanych - Venkovský kostelík

Olej na plátně, 37x50 cm. Signováno vlevo dole R. Hanych. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

29535. Venkovský kostelík
Dražba ukončena:27.03.2019 19:51:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč