Rudolf Hanych - Zima na Vysočině

Tempera, 40x80 cm. Signováno vpravo dole R. Hanych. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

87920. Zima na Vysočině
Dražba ukončena:15.12.2022 22:37:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč