Rudolf Hanych - Zima na Vysočině

Kombinovaná technika, 32x42 cm, signováno vpravo dole R. Hanych, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

16884. Zima na Vysočině
Dražba ukončena:01.03.2018 20:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč