Rudolf Jelínek - Cikánka

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 85x75 cm. Signováno vpravo nahoře R. Jelínek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1880-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

300324. Cikánka
Dražba ukončena:28.08.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč