Rudolf Jelínek - Květinové zátiší

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Rud. Jelínek 1916. Rámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1880-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

154412. Květinové zátiší
Zbývá:9 dnů, 0 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 13:38:44 15681