Rudolf Jelínek - Mladý kuřák

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo nahoře R. Jelínek. Rám.

o autorovi: 1880-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

38218. Mladý kuřák
Dražba ukončena:28.11.2019 21:23:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč