Rudolf Jelínek - Námluvy

Olej na plátně, 68x55 cm. Signováno vpravo dole R. Jelínek. Rám.

o autorovi: 1880-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

27156. Námluvy
Dražba ukončena:30.01.2019 21:01:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč