Olej na plátně fixováném na kartonu, 36x27 cm. Signováno na rubu. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 45 cm
o autorovi: 1885 - 1959
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Schwaigera. Ve své tvorbě se věnoval převážně portrétům a aktům. Zabýval se restaurováním starých obrazů ve šlechtických palácích a zámcích a restauroval rovněž obrazy v několika pražských kostelech.