Rudolf Kremlička - Chalupa na kraji vesnice

Akvarel, 32x24 cm. Signováno vlevo dole R. Kremlička 31. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Cs a PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

posouzeno znalcem
115468. Chalupa na kraji vesnice
Zbývá:18 dnů, 6 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč