Rudolf Kremlička - Odvrácený dívčí akt

Litografie, 35x20 cm, signováno vpravo dole R. Kremlička, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

12142. Odvrácený dívčí akt
Dražba ukončena:29.06.2017 22:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (28.06.2017 17:23:14) 983
1 000 Kč 04.06.2017 12:56:27 2276