Rudolf Kremlička

12142. Odvrácený dívčí akt

popis: Litografie, 35x20 cm, signováno vpravo dole R. Kremlička, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:24:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč limit (28. 6. 2017 17:23:14) 983
1 000 Kč 4. 6. 2017 12:56:27 2276