Rudolf Kremlička - Sedící dívka

Litografie, 15x10 cm, monogramováno dole uprostřed RK, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

12135. Sedící dívka
Dražba ukončena:29.06.2017 22:18:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč