Rudolf Kremlička

12135. Sedící dívka

popis: Litografie, 15x10 cm, monogramováno dole uprostřed RK, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:18:46

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč