Rudolf Kremlička - Soubor 2 grafických listů

Litografie, 14x13 cm a 17x13 cm. Signovány vpravo dole Kremlička. Volné listy.

Pozn.: Signovány pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

35903. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:16.10.2019 21:40:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč