Rudolf Krivoš - Pri stole

Kombinovaná technika, 51x61 cm Signováno vpravo dole R. Krivos 08 Rámováno.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1933 – 2020
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč

Rudolf Krivoš
99396. Pri stole
Dražba ukončena:27.07.2023 22:31:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč