Kombinovaná technika, 51x61 cm Signováno vpravo dole R. Krivos 08 Rámováno.
Stav: Bez poškození
Nejdelší strana: 73 cm
o autorovi: 1933 – 2020 Slovenský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč