Rudolf Kučera - Muž s fajfkou

Akvarel. 56x40 cm. Signováno vpravo dole R. Kučera. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Pasparta mírně zašpiněna.

o autorovi: 1884 – 1964
Malíř. Studoval na Akademii v Praze u V. Hynaise. Pravidelně vystavoval s KVU Aleš v Brně. Zabýval se i národopisem, sbíral ukrajinské a slovenské písně. Pedagogicky působil na školách na Moravě a na Slovensku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

39808. Muž s fajfkou
Dražba ukončena:29.01.2020 20:11:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč