Rudolf Küchler - Dívka

Alabastr a bronz na mramorovém podstavci 22 cm. Signováno R. Küchler.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897 – 1954
Rakouský sochař.

96962. Dívka
Dražba ukončena:11.06.2023 21:36:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč