Rudolf Kundera - Bárky

Akvarel, 44x60 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1945.

809. Bárky
Dražba ukončena:27.11.2013 19:51:48
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč

5 000 Kč 27.11.2013 19:51:48 176