Rudolf Kundera - Duby na břehu

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 35x68 cm. Signováno vlevo dole R.Kundera 33. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 2005
Narozen v Tuřanech u Brna. Studoval na pražské AVU u prof. Thieleho, na královské Akademii krásných umění v Římě. Od r. 1939 žil a tvořil ve Francii. Maloval portréty, figury, krajiny, zátiší, přístavy i moravského folkloru.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

41162. Duby na břehu
Dražba ukončena:27.02.2020 22:04:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč