Rudolf Kundera

40771. Kotvící bárky

popis: Olej na plátně. 41x55 cm. Signováno vpravo dole Kundera. Rámováno.

o autorovi: 1911 - 2005
Narozen v Tuřanech u Brna. Studoval na pražské AVU u prof. Thilleho, na královské AVU v Římě. Od r. 1939 žil a tvořil ve Francii. Maloval portréty, figury i krajiny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 500 Kč