Rudolf Kundera - Kotvící bárky

Olej na plátně, 41x55 cm. Signováno vpravo dole Kundera. Rámováno.

o autorovi: 1911 - 2005
Narozen v Tuřanech u Brna. Studoval na pražské AVU u prof. Thieleho, na královské Akademii krásných umění v Římě. Od r. 1939 žil a tvořil ve Francii. Maloval portréty, figury, krajiny, zátiší, přístavy i moravského folkloru.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

45399. Kotvící bárky
Dražba ukončena:28.05.2020 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč