Rudolf Lexa - Na kraji vesnice

Olej na plátně, 63 x 87 cm, rámováno, signováno vlevo dole.

1431. Na kraji vesnice
Dražba ukončena:24.09.2014 21:42:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč