Rudolf Lexa - Tetřívci v toku

Olej na plátně, 52 x 73 cm, rámováno, signováno vlevo dole. Zezadu štítek z prodejny ČFVU Dílo a razítko.

106. Tetřívci v toku
Dražba ukončena:07.01.2013 22:05:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč