Rudolf Lexa

47176. Posázaví - podzimní stráň VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na sololitu, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Rud. Lexa. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915, Praha - 2003
V letech 1935 -1937 studia u prof. Prouzy. Učil se krajinomalbě v ateliéru O. Nejedlého. Krajinář a figuralista. Vystavoval u nás ale i v Polsku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen