Rudolf Lexa - Praha, zámecké schody

Tempera na kartonu, 61x 87 cm. Signováno vlevo dole Rud. Lexa 63. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915, Praha - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

20228. Praha, zámecké schody
Dražba ukončena:30.05.2018 19:52:53
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč