Rudolf Lexa - Rakovník

Akvarel, 32x54 cm. Signováno vpravo dole Lexa 1914. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915, Praha - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

35134. Rakovník
Dražba ukončena:25.09.2019 20:41:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč