Rudolf Lexa - Z Orlických hor

Olej na plátně, 63x93 cm. Signováno vlevo dole Rud. Lexa 76. Rám.

o autorovi: 1915, Praha - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

23549. Z Orlických hor
Dražba ukončena:31.10.2018 19:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč