Rudolf Livora - Luční kvítí ve váze

Olej na kartonu, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Livora. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1884-1958

300006. Luční kvítí ve váze
Dražba ukončena:08.08.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 08.08.2019 13:26:21 5734